Nowe usługi Making Waves

Subskrybuj RSS A A A
6 lutego 2006
Computerworld

Działający od roku w Krakowie oddział norweskiej firmy konsultingowej Making Waves rozszerza ofertę. Oprócz sześcioosobowego zespołu zajmującego się wdrażaniem rozwiązań CMS, polski oddział spółki ma zostać poszerzony o dział rozwiązań CRM oraz dział grafiki i projektowania stron WWW. Jednocześnie Kraków ma stać się centrum Making Waves, świadczącym usługi dla klientów w Polsce i Europie. Wiązać się to będzie z zatrudnieniem kilkunastu nowych osób.

Działający od roku w Krakowie oddział norweskiej firmy konsultingowej Making Waves rozszerza ofertę. Oprócz sześcioosobowego zespołu zajmującego się wdrażaniem rozwiązań CMS, polski oddział spółki ma zostać poszerzony o dział rozwiązań CRM oraz dział grafiki i projektowania stron WWW. Jednocześnie Kraków ma stać się centrum Making Waves, świadczącym usługi dla klientów w Polsce i Europie. Wiązać się to będzie z zatrudnieniem kilkunastu nowych osób.

Svein Berggreen, dyrektor polskiego oddziału Making WavesSvein Berggreen, dyrektor polskiego oddziału Making Waves"Wbrew pozorom rynek internetowych rozwiązań do zarządzania treścią jest wciąż chłonny. Widać to nawet na przykładzie rynku tak dojrzałego jak norweski, gdzie nasza sprzedaż wzrosła w ubiegłym roku o 60%" - mówi Svein Berggreen, dyrektor polskiego oddziału Making Waves. Firma ta swoją ofertę opiera na produktach EPiServer CMS, Microsoft SharePoint i Superoffice CRM. "Nie jesteśmy klasyczną firmą wdrożeniową. Nasze usługi zbudowane są przede wszystkim w oparciu o naszą wiedzę z zakresu identyfikacji graficznej i ergonomii serwisów internetowych" - dodaje.

Oceń artykuł

średnio: 0 liczba ocen: 0

Komentarze (0)

Najnowsze

MAC, czyli ministerstwo reformowania rządzenia

Premier wspiera lojalnie w kryzysie najbliższego współpracownika, Michała Boniego, przyjmując na siebie atak oburzonych internautów podczas debaty o ACTA.

Nowe, unijne zamówienia publiczne

Komisja Europejska proponuje ważne zmiany prawa wspólnotowego w obszarze zamówień publicznych. Warto im się przyjrzeć bo to jeden z elementów nowej perspektywy finansowej UE. Warto zatem przyjrzeć się owej propozycji bliżej.

Bezpieczeństwo rządowych stron - analiza

Zespół zadaniowy ds. ochrony portali rządowych opublikował wytyczne. Trudno stwierdzić, że to najlepsze rekomendacje, jakie można było przy okazji zaistniałych ataków wypracować.

DEBATA: Kiedy walka polityczna w sieci przemienia się w cyberterroryzm?

Skuteczny atak cybernetyczny przyniesie opłakane skutki dla państwa i gospodarki. Boleśnie się o tym przekonaliśmy, gdy nie można było dostać się na strony internetowe najważniejszych instytucji w Polsce.

Czy MSW chce unieważnienia przetargu na pl.ID?

Rośnie ryzyko całkowitego unieważnienia przetargu na nowe dowody osobiste. Krajowa Izba Odwoławcza odrzuciła odwołanie firmy Sygnity, która nie zgadzała się na wydłużenie o trzy miesiące terminu składania ofert na dostawę blankietów nowych dowodów osobistych. Wydłużenie całego postępowania o trzy miesiące może spowodować skargi uczestniczących w nim firm, a w konsekwencji unieważnienie przetargu.

Garść rad dla roztropnego szefa IT

Trudne czasy w gospodarce to okres, kiedy szczególnego znaczenia nabiera hasło: Jak cię widza, tak cię piszą. Osłabienie rynku przekłada się na oszczędności w przedsiębiorstwie, a oszczędności najłatwiej szukać w działach, które, w opinii zarządu, nie są bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością - czyli również w dziale IT.

Sprzeczne wizje e-dowodu

Koncepcja elektronicznego dowodu osobistego powstała w Polsce wiele lat temu. Starsze są koncepcje elektronicznego systemu świadczeń ochrony zdrowia. Mimo to, nadal są w trakcie budowy.

Rekomendacje

Serwisy IDG - Warunki obsługi - Kontakt - Redakcja - Regulamin - O nas - Polityka prywatności - Serwis zgodny z ASME
Reklama - Licencjonowanie treści
Computerworld Polska i Computerworld Polska online są znakami towarowymi IDG Poland SA.
© Copyright 2012 International Data Group Poland S.A. 04-204 Warszawa ul. Jordanowska 12 tel.(+4822)321-78-00 fax(+4822)321-78-88