Zakupy na wzmocnienie
Za nieujawnioną sumę Sun Microsystems przejmuje firmę SevenSpace specjalizującą się w zdalnym monitorowaniu oraz zarządzaniu systemami i aplikacjami.
Za nieujawnioną sumę Sun Microsystems przejmuje firmę SevenSpace specjalizującą się w zdalnym monitorowaniu oraz zarządzaniu systemami i aplikacjami.
Sun chce w ten sposób zyskać lepszą pozycję do obsługi i wsparcia klientów wykorzystujących aplikacje pracujące pod kontrolą systemów operacyjnych innych niż Solaris. W wyniku transakcji dział usług profesjonalnych Sun będzie mógł oferować umowy SLA na dostępność aplikacji Oracle, SAP czy Peoplesoft na większej liczbie platform, w szczególności zaś Windows, HP-UX oraz AIX.
Oceń artykuł
Komentarze (0)
Najpopularniejsze
- Ministerstwo Cyfryzacji ma już swoją...
- Microsoft: Kinect dla Windows jeszcze w tym...
- Jakie skutki będzie miało wprowadzenie ACTA
- 5 zmian, które mogą zaważyć na...
- Boni powołał członków Rady Informatyzacji
- Koniec ery nieograniczonego dostępu do...
- Kolejne aresztowania w związku z aferą w...
- ATCA zostało wdrożone w sieci 3G Polkomtela...
- Rejestr Usług Medycznych, czyli największa...
- Nokia w trzy miesiące straciła miliard euro
Rekomendacje
Serwisy IDG - Warunki obsługi - Kontakt - Redakcja - Regulamin - O nas - Polityka prywatności - Serwis zgodny z ASME
Reklama - Licencjonowanie treści
Computerworld Polska i Computerworld Polska online są znakami towarowymi IDG Poland SA.
© Copyright 2012 International Data Group Poland S.A. 04-204 Warszawa ul. Jordanowska 12 tel.(+4822)321-78-00 fax(+4822)321-78-88





