Lakeview Technology w Polsce

Subskrybuj RSS A A A
24 listopada 2003
Computerworld

Przedstawiciele amerykańskiego producenta planują otwarcie oddziału w Warszawie. W warszawskim biurze ma początkowo pracować pięć osób. Ostateczne decyzje co do terminu bezpośredniego wejścia na rynek polski prawdopodobnie zapadną jeszcze w tym miesiącu.

Przedstawiciele amerykańskiego producenta planują otwarcie oddziału w Warszawie. W warszawskim biurze ma początkowo pracować pięć osób. Ostateczne decyzje co do terminu bezpośredniego wejścia na rynek polski prawdopodobnie zapadną jeszcze w tym miesiącu.

Podstawowym rozwiązaniem Lakeview Technology jest system MIMIX. Wspomaga on m.in. administrowanie zasobami, wykrywanie awarii, a także przełączanie zasobów między serwerami w razie awarii lub planowanej przerwy konserwacyjnej. Ponadto MIMIX odpowiada za replikację zmian między serwerami.

Lakeview Technology ściśle współpracuje z IBM, gdyż system MIMIX działa tylko na serwerach AS/400. Od kilku lat współpracuje też z dwoma polskimi partnerami - Trax i IBS. Firma wzięła również udział w konferencji Common Europe 2003, która odbyła się w Warszawie w czerwcu br. Klientami Lakeview Technology w Polsce są m.in. ING Bank Śląski, Fortis Bank Polska, Volkswagen Elektro-Systemy (wdrożenie w tej firmie opisywaliśmy CW 29/2000) i Stomil Olsztyn.

Oceń artykuł

średnio: 0 liczba ocen: 0

Komentarze (0)

Najnowsze

Państwo do konsolidacji

Obywatele uważają administrację publiczną za jeden organizm. W rzeczywistości jest to kilka tysięcy oddzielnych struktur, obrosłych biurokratycznymi naroślami. Czy można zracjonalizować działanie państwa? Jak w tym może pomóc informatyka?

Zarządzanie po japońsku

W praktyce przemysłowej wypracowano szereg skutecznych metod zarządzania. Wiele powstało w Japonii. Dlaczego, mimo ich efektywności, nie zawsze są stosowane w biznesie?

e-Sąd z odsieczą sprawiedliwości

Polski wymiar sprawiedliwości postrzegany jest jako skostniały i opieszały. Tymczasem kolejne e-usługi udostępniane przez Ministerstwo Sprawiedliwości ułatwiają życie przedsiębiorcom i usprawniają pracę sądów.

e-Zdrowie w Polsce i na świecie

Projekty informatyzacji służby zdrowia realizowane są na świecie z różnym powodzeniem. Skąd Polska mogłaby czerpać wzorce? A może jesteśmy skazani na własne rozwiązania?

Raport Państwo 2.0, czyli nowa wizja informatyzacji państwa

Michał Boni, minister administracji i cyfryzacji, zaprezentował raport "Polska 2.0. Nowy start dla e-administracji". Przedstawia on informacje na temat stanu realizacji projektów będących w gestii nowo utworzonego ministerstwa oraz prezentuje kierunki dalszych działań związanych z informatyzacją i cyfryzacją administracji publicznej w naszym kraju.

Cyberprzestępcy podążają za użytkownikami

Już dwie na trzy polskie firmy odnotowały ataki lub awarie, które spowodowały spadek produkcji. Co trzecia firma utraciła dane. Liczba takich przypadków będzie rosła, bo hakerzy biorą na cel najbardziej masowe technologie. Szybko reagują też na zmiany w firmowej architekturze.

Jak zaplanować karierę w branży IT

Doświadczenia łączone na różnych stanowiskach w firmach o odmiennych profilach są szczególnie cenione przez pracodawców. Dlatego warto głęboko przeanalizować możliwości rozwoju kariery, które obecnie stwarza rynek IT.

Rekomendacje



Serwisy IDG - Warunki obsługi - Kontakt - Redakcja - Regulamin - O nas - Polityka prywatności - Serwis zgodny z ASME
Reklama - Licencjonowanie treści - Prenumerata: Computerworld, Networld, PC World
Computerworld Polska i Computerworld Polska online są znakami towarowymi IDG Poland SA.
© Copyright 2012 International Data Group Poland S.A. 04-204 Warszawa ul. Jordanowska 12 tel.(+4822)321-78-00 fax(+4822)321-78-88